Після втручання прокуратури дітей пільгової категорії стали годувати безкоштовно

gyereketkeztetes-lead(2)Черкаська місцева прокуратура звернулася до адміністративного суду із позовами про визнання протиправною бездіяльності об’єднаних територіальних громад у Черкаському районі.

Прокурори виявили, що всупереч вимог Законів України «Про дошкільну освіту», «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» органи місцевого самоврядування Черкаського району безпідставно беруть плату за харчування для дітей із числа внутрішньо переміщених осіб, які виховуються у дошкільних навчальних закладах комунальної форми власності 2 об’єднаних територіальних громад Черкаського району.

Після втручання прокуратури, відповідачі звільнили від плати за харчування 28 дітей пільгової категорії. Тож, провадження у цій справі закрито.

Як відзначають у Черкаській обласній прокуратурі, цьогоріч у судах розглядають 8 позовних заяв прокуратури про визнання протиправними рішень міських і сільських рад щодо безпідставного стягнення плати за харчування учнів та дошкільнят пільгових категорій.

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *