Після реформування лісової галузі місцеві громади і надалі отримуватимуть кошти від держлісгоспів

27534977_1550727915021434_478481723_o-1536x982Протягом 2020 року державні лісогосподарські підприємства Черкащини до бюджетів сплатили 346,2 млн грн податків, зборів та єдиного соціального внеску. З них 109,4 млн грн – до місцевих бюджетів.

Про це повідомив начальник Черкаського обласного управління  лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко, інформує сайт управління.

Нині у лісовій галузі триває реформа, пов’язана із укрупненням лісгоспів. Разом з тим, як зазначив очільник лісівників Черкащини, законодавство залишається незмінним в частині сплати податків до місцевих бюджетів. Тому хвилювання, що після впровадження реформи лісової галузі та укрупнення лісогосподарських підприємств місцеві громади втратять грошові надходження від держлісгоспів, є безпідставними. Планується, що кількість лісництв та їх місцезнаходження залишаться незмінними. Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів, податок за лісові землі, на доходи фізичних осіб, і після реформування будуть сплачуватися до бюджетів тих самих ОТГ, сільських та селищних рад.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *