Після перевірок у Смілі зареєстрували 64 нових працівника

завантаженняНа Смілянщині продовжується інформаційно–роз’яснювальна робота з питань детінізації ринку праці, що дозволить не тільки легалізувати соціально – трудові відносини, але й забезпечити соціальні гарантії найманим працівникам, максимально уникнути трудових конфліктів та спорів.

Міжвідомча група, утворена виконкомом Смілянської міської ради, проводить інформаційні заходи.До її складу входять представники органів місцевого самоврядування, територіальних органів ПФУ, ДПС України та Фондів соціального страхування, фахівці служби зайнятості.

– З початку року у Смілі провели обстеження 192 суб’єктів господарювання. До обстеження були залучені роботодавці сфери торгівлі, харчування та надання перукарських послуг. Підприємців повідомили про відповідальність за використання найманої праці без оформлення трудових відносин, що карається чималими штрафами, повідомила начальник відділу взаємодії з роботодавцями Смілянського центру зайнятості Ольга Дар’єва.

За результати інформаційної компанії було виявлено та зареєстровано 64 нових працівника, легалізовано 388,4 тис. грн. доходу. Додатково надійшло 69,9 тис грн ПДФО, 85,4 тис грн ЄСВ.

У Смілянському центрі зайнятості нагадують, за використання не задекларованої праці на роботодавця відповідно до статті 265 Кодексу законів про працю накладається штраф у розмірі 30 мінімальних зарплат за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення, а це 180 тис. грн.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *