Після втручання прокуратури із приватної власності було вилучено 7 земельних ділянок

Завершено понад 2-річні судові спори, ініційовані Черкаською прокуратурою з метою повернення у власність територіальної громади 7 ділянок загальною площею майже 0,5 га, вартістю понад 18 млн грн.

Указані земельні ділянки, розташовані поблизу с. Свидівок Черкаського району, мали у своєму складі землі водного фонду, що унеможливлювало перебування їх у приватній власності.

Встановивши факт отримання цих земель громадянами у власність для дачного будівництва, прокурор звернувся до суду з позовами про визнання незаконними та скасування рішень сільської ради про їх надання, правовстановлюючих документів та державної реєстрації, зобов’язання повернути земельні ділянки з незаконного володіння.

Судові рішення про задоволення позовних вимог прокурора набрали законної сили та виконані – право приватної власності на ділянки припинено, тепер вони є власністю усієї місцевої територіальної громади.

Крім того, упродовж останніх тижнів Черкаським районним судом задоволено 2 інших позови прокуратури щодо усунення перешкод у користуванні територіальною громадою земельними ділянками водного фонду загальною площею майже 2 га, вартістю понад 50 млн грн.

Після набрання судовими рішеннями законної сили їх також буде невідкладно звернуто на виконання, інформують в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.