Пішов з життя колишній редактор газети “Смілянські обрії”

Горшанов_чбСумна звістка надійшла 8 січня. Відомий журналіст Іван Мусійович Горшанов помер, не доживши якихось два місяці до свого 71-го дня народження. Іван Мусійович дуже любив свою журналістську роботу, жив нею і віддавався улюбленій справі сповна. Ця людина мала багато чеснот, це, передусім, совість і порядність. Іван Мусійович поєднував у собі силу й доброту, завжди залишався людиною глибоко небайдужою. Був наділений проникливим розумом. Він завжди намагався зробити все від нього залежне. Серце його боліло, зранене несправедливістю, і це, мабуть, відбивалося на його душі. Останнім часом тяжко хворів…

І.М. Горшанов народився 1 березня 1945 року в м.Сміла в сім’ї робітника. Закінчив Український державний поліграфічний інститут (1981). До приходу на газетну роботу 19 років працював на Смілянському електромеханічному заводі. 3 1981 року – кореспондент, завідуючий відділом промисловості, транспорту і будівництва редакції міськрайонної газети «Червоний стяг» (нині «Смілянські обрії»). З 1988 року до 1999 – редактор цієї газети. З 2002 – відповідальний секретар газети «Сміла».
Ім’я Івана Горшанова увійде в літопис журналістики нашого краю. Адже він 10 років очолював редакцію газети «Смілянські обрії». Більше 20 років був головою Смілянської міськрайонної організації Національної спілки журналістів України. За його керівництва первинна організація НСЖУ стала найчисельнішою в області. Залишив по собі велику й різноманітну журналістську спадщину, позначену глибокими фаховими знаннями, життєвим досвідом, щирістю і талантом. Крім усього іншого, Іван Мусійович активно працював у міській ветеранській організації.
Він був наставником, вчителем багатьох смілянських журналістів. Івана Мусійовича ми пам’ятатимемо не лише хорошою та позитивною людиною, а й своїм другом.
Глибоко сумуємо з приводу втрати і висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Ми його пам’ятатимемо!

Колектив редакції газети «Сміла»
і телестудії «Тясмин», міськрайонна організація
Національної спілки журналістів України,
рада ветеранів, колеги, друзі

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *