Пішов із життя голова ради ветеранів Шевченківського регіону

Нікулін ММСьогодні Сміла попрощалася із головою ради ветеранів Шевченківського регіону Миколою Михайловичем Нікуліним. На 76-му році життя раптово перестало битися серце керівника організації, яка об’єднала більше 6 тисяч ветеранів-залізничників, вірного сина України, Почесного залізничника, дбайливого господаря і сім’янина, наставника та товариша.

Народився Микола Михайлович у Мельниківці 4 листопада 1942 року. Навчався у середній школі, відслужив морським прикордонником. Після закінчення Дніпропетровського залізничного інституту з 1970 до 2002 року працював на сталевих магістралях на різних посадах. Після виходу на заслужений відпочинок став очолювати організацію ветеранів-залізничників та бере активну участь як у житті Одеській залізниці, так і у нашому місті. Неодноразово отримував відзнаки від держави та колективу залізниці, приймав активну участь у житті міста і району. Микола Нікулін обирався депутатом районної ради. Виконком міської ради високо оцінив його заслуги, нагороджений медаллю “За особистий внесок у розвиток міста”.

Поховали Миколу Нікуліна у Балаклеї біля батьків.

Смілянський виконавчий комітет, районна рада, трудові колективи Шевченківської дирекції залізничних перевезень, профспілковий терком, ветеранський актив міста та Шевченківського регіону пам’ятатимуть Миколу Михайловича і висловлюють щирі співчуття родині.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *