Пільговикам Сміли нагадують про які життєві обставини треба повідомляти управління соцзахисту

до уваги пільговиківУправління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради нагадує, пільговик зобов’язаний повідомляти структурному підрозділу з питань соціального захисту населення про зміну всіх обставин, які впливають на надання пільг.

До таких обставин належить (зміна місця реєстрації пільговика та членів його сім’ї, які користуються пільгами, відключення або опломбування послуг газо-, тепло-, водо- постачання, зміна газового обладнання тощо; зміни у складі сімей ветеранів війни що складаються лише з непрацездатних осіб і користуються послугою газопостачання на опалення житла та інше).

У разі виявлення порушень, суми пільг на вимогу структурного підрозділу з питань соціального захисту населення повертається пільговиком до державного бюджету.

На період карантину інформацію до управління праці можна подавати поштою за адресою: м. Сміла, вул. М. Дорошенка,4, 20701 та на електронну пошту управління 03195791@mail.gov.ua з підтвердженням інформації електронним цифровим підписом вказавши свої контактні дані (номер мобільного телефону, тощо) також при управлінні знаходиться поштова скринька.

Для уточнення будь-якої інформації телефонуйте за номером 2 47 74 (відділ персоніфікованого обліку пільгових категорій населення).

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *