Підтримують бойовий дух поранених бійців: черкаські правоохоронці передали захисникам книги

Кілька десятків книг у межах проєкту «Книги героям» передали правоохоронці до Державної установи «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Черкаській області», де нині перебувають на лікуванні та проходять реабілітацію захисники та захисниці України.

Проєкт «Книги героям» ініційований Міністерством внутрішніх справ України з метою урізноманітнення дозвілля захисників та захисниць України, які перебувають в лікувальних установах органів системи МВС.

Подарувати книги військовим, це ще одна можливість сказати їм «Дякуємо» за захист і боротьбу, за те, що маємо можливість жити, працювати та навчатися. А ще за те, що ми можемо жити у вільній та незалежній країні.

Книги, які передали поліцейські на будь-який смак. Усі передані книги є виключно україномовними. Це сучасна українська література, художні та публіцистичні книги зі словами вдячності та підтримки. Вони поповнять бібліотеку лікувальної установи та підтримають бойовий дух наших бійців.

Окрім того, до даного заходу вирішила долучитися та підтримати воїнів юна поетеса Софія Менько. Дівчинка презентувала свою книгу «Срібна хвиля» та передала їх захисникам, які проходять реабілітацію в лікарні. В ній написані вірші не ручкою, а серцем. Вони стануть відмінним джерелом відпочинку та будуть підіймати настрій бійцям.

Давно відомо про позитивний вплив читання на ментальне здоров’я людини. Тож учасники акції щиро вірять, що книга зможе поліпшити тривале перебування наших захисників та захисниць на лікуванні.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.