Підсумки сесії міської ради: про рішення, обрання секретаря та подання декларацій

Міський голова сесіяУ Будинку рад відбулася друга сесія Смілянської міської ради 8 скликання. На порядку денному було 4 питання.

На початку сесії міський голова Сергій Ананко вручив Подяку виконавчого комітету засновнику ТОВ “Агрохімпродукт” Віталію Лисенку за благодійну допомогу медзакладам Сміли (спецодяг та обладнання) для запобігання поширення COVID-19.

Голова міської територіальної виборчої комісії Юрій Караваєв озвучив постанову ТВК щодо реєстрації депутатів та вручив тимчасові посвідчення депутатам Івану Далібожаку, Валентині Далібожак, Миколі Якушенку. Також голова ТВК вручив посвідчення відсутньому на першій сесії Віктору Лихолаю.

Міський голова озвучив подання представників двох політичних сил щодо створення фракцій у міській раді:

  • “КОМАНДА СЕРГІЯ РУДИКА. ЧАС ЗМІН!” у складі 4-х депутатів, голова фракції Валентина Далібожак;
  • “ЗА МАЙБУТНЄ” у складі 3-х депутатів, голова фракції Ярослав Березань.

Депутати ухвалили рішення про затвердження Регламенту роботи Смілянської міської ради, обрали секретаря міської ради – Юрія Іваровича Студанса, ухвалили рішення щодо утворення постійних комісій міської ради, затвердження їх складу, а також затвердили Положення про постійні комісії.

За усі питання проголосували швидко і практично одноголосно. 

Міський голова подякував депутатам за злагоджену роботу, а також нагадав про те, що депутати мають подати річні електронні декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік за формою, що визначається НАЗК.

Наш кор.

Міський голова сесія

Безымянный

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *