Підсумки чотирьох турів Першого відкритого чемпіонату Сміли з міні-футболу

ofhornyy-futbol-01-03-2014Розпочавшись 7 жовтня наближається до свого екватору перший відкритий чемпіонат міста з міні-футболу. Організовані за ініціативи федерації футболу міста, при підтримці відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Смілянської міської ради, Фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив», ці змагання підтверджують зростаючу популярність футболу такого формату серед смілян.

Учасниками чемпіонату стали 9 команд, серед яких місцеві: «Патріот», «Локомотив», «Смілаенергопромтранс», «Одісей», «Арсенал», «Ветеран», «АТО» та команди району: ФК «Балаклея» та «Колос» с.Березняки.

Слід зазначити: в складах команд поряд з досвідченими грають і ті для кого змагання стали дебютними. Після 4-х турів турнірну таблицю очолює команда ФК «Патріот», в здобутку якої 12 очок. Другий та третій рядок турнірки за футболістами ФК «Колосу» с.Березняки (10очок) та ФК «Балаклея» (9 очок). За лідерами розташувалися: «Ветеран (7 очок), «Одісей»(6 очок),«Локомотив»(3 очка),«Арсенал»(0 очок), «Смілаенергопромтранс» (0 очок), «АТО» (0 очок).

Список бомбардирів очолює – Роман Хоменко (9 голів).

До відома уболівальників: матчі чемпіонату відбуваються на міні-футбольній арені ФСК «Локомотив» (вул.Північновокзальна 2а), кожної суботи та неділі з 10 год. ранку. Запрошуємо вболівальників підтримати команди!

Олександр Говденко,

головний суддя змагань,

директор ФСК «Локомотив» ст.ім.Т.Шевченка

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *