Підписано договір про співпрацю між Смілянською гімназією та Черкаським університетом

295d3763aa19315ca1c7c8ea1d1d731b_XL22 листопада керівники Черкаського державного технологічного університету завітали до Смілянської гімназії імені Василя Трохимовича Сенатора на запрошення директорки закладу Лесі Бойчук для обговорення перспективи співпраці. Її проводитимуть у межах реалізації регіонального інформаційно-патріотично-просвітницького проєкту «Вчись, працюй, живи на Черкащині!», інформують на сайті вишу.

Цього дня ректор ЧДТУ Олег Григор зустрівся з майбутніми випускниками гімназії, розповів про особливості навчання в єдиному технологічному закладі вищої освіти регіону, про розмаїття актуальних спеціальностей, співпрацю з роботодавцями та перспективи успішного працевлаштування і кар’єрного росту.

Принагідно ректор ЧДТУ Олег Григор та директорка гімназії Леся Бойчук підписали Договір про співробітництво Черкаського державного технологічного університету із Смілянською гімназією.

Відповідно до угоди партнери співпрацюватимуть над створенням єдиного інформаційного науково-освітнього середовища, максимальної реалізації та розвитку навчального, наукового та творчого потенціалу молоді та викладачів закладів освіти.

Окрім цього, освітяни сприятимуть стимулюванню громадської та соціальної активності молоді; національно-патріотичному вихованню; розвитку підприємницьких ініціатив; організації і проведенню конференцій, презентацій, круглих столів, виставок; популяризації здорового способу життя та занять фізичною культурою та спортом серед молоді; розвитку національної культури та її популяризації; підтримці творчих молодіжних ініціатив тощо.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *