Підприємцям Черкащини допомагають шукати потрібних працівників та отримати відшкодування від держави

p1089884_1_1Черкаська обласна служба зайнятості займається не лише пошуком кваліфікованих працівників для роботодавців, а й пропонує взяти участь у різноманітних державних програмах з підтримки працедавців. Однією з таких програм є компенсація єдиного соціального внеску (ЄСВ) за робітників, яких роботодавець працевлаштовує за сприяння служби зайнятості.

Минулого року такою послугою скористалися понад 200 роботодавців Черкаського регіону, які створили більше 600 нових робочих місць та працевлаштували на них 455 безробітних громадян, повідомили в обласному центрі зайнятості.

– Роботодавцю, який працевлаштовує на нові робочі місця безробітних громадян строком не менше, ніж на два роки, щомісяця компенсуються фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за відповідну особу за місяць, за який він сплачений. Компенсація виплачується протягом одного року з дня працевлаштування особи, зазначив директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко

З початку 2021 року вже працевлаштовані 39 безробітних громадян на новостворені робочі місця, з них – 4 особи мали додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, а 35 осіб отримали роботу у пріоритетних видах економічної діяльності.

Найбільшу кількість робочих місць створено у галузях сільського господарства, будівництва, торгівлі, транспорту та ін. Сума виплачених коштів роботодавцям на компенсацію єдиного соціального внеску склала понад півмільйона гривень. Найбільше робочих місць з’явилося в містах Черкаси, Сміла та Звенигородському, Тальнівському та Жашківському районах.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *