Підприємці Черкащини підготували пропозиції змін до податкового кодексу

20201223_152046-scaled-e1608821027888_новый размерСпільну позицію та адресні пропозиції від Черкащини до проекту Закону про внесення змін до податкового кодексу та інших законів України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій напрацьовували на розширеній нараді робочої групи, що входить до складу Регіональної ради підприємців в області.

Про це інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Участь у нараді взяли голова регіональної ради підприємців в області Олександр Турченяк, голова робочої групи Ольга Ракова та заступник очільника області Роман Карманнік.

– Регіональну раду підприємців, яка вже діяла в області, ми посилили представниками мікро- та малого бізнесу, – розповів Роман Карманнік. – Це буде постійно діюча платформа. Є проблеми, які потребують негайного вирішення, а є також питання на перспективу. Нам необхідно буде систематично зустрічатись, щоб в постійному діалозі напрацьовувати реальні рішення, які допоможуть бізнесу ефективно працювати.

Представники бізнесу та громадських організацій підприємців напрацювали свої пропозиції до Закону про внесення змін до податкового кодексу та інших нормативних актів щодо ведення підприємницької діяльності. Відповідні напрацювання буде надіслано Раді з питань сприяння розвитку малого підприємництва, яку утворено Президентом України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *