Підприємці Черкащини можуть перевірити, чи сумлінно платить податки їх бізнес-партнер

ДФСГоловне управління ДПС у Черкаській області інформує, на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних за адресою: data.gov.ua. оприлюднюються та оновлюються данні, зокрема, щодо податкового боргу.

На вебпорталі ДПС за посиланням: https://tax.gov.ua/ у розділі Відкриті дані можна знайти інформацію про суб’єкти господарювання, які мають податковий борг. Також зазначаються керівники та суми податкового боргу по платежам.

Окрім того, черкащани можуть дізнатися, чи справно платить податки їх бізнес-партнер. За посиланням: https://tax.gov.ua/businesspartner розміщено електронний сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера».

За допомогою сервісу можна перевірити надійнісь ділового партнера, зокрема щодо сумлінності у сплаті податків.

Для цього достатньо ввести відому інформацію в одне з полів або в обидва поля і система здійснить пошук у базах даних, доступних для публічного використання та повідомить про результати.

ДПС щоденно оновлює інформацію на вебпорталі щодо стану розрахунків платника податків з бюджетом.

В Електронному кабінеті за допомогою електронного підпису можна отримати доступ до своїх особових рахунків із сплати податків, зборів та інших платежів,а  також надіслати запит про отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетами та цільовими фондами.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *