Підприємницький сезон: в області розпочинають навчання для бізнесу

82991539_2421852918080196_2011957750271049728_n_resizeСезон навчання для підприємців та тих, хто має намір відкрити власну справу, розпочинають в області. Цьогоріч тут запустять аж три навчальні бізнес-курси. Ініціюють їх Департамент регіонального розвитку ОДА та Черкаська Агенція регіонального розвитку в партнерстві з Черкаською Школою Підприємництва SMRNK, інформує прес-служба Черкаської ОДА.

Перші навчання стартують 17 лютого та триватимуть до 17 квітня. Зареєструватися на курс можна тут (https://smrnk.com). Наступні відбудуться з 12 травня до 10 липня та з 7 вересня до 6 листопада.

– Уже ввосьме запускаємо навчальні курси для підприємців та тих, хто хоче відкрити власну справу, – каже заступник голови ОДА Роман Карманнік. – Маємо попит на цей тип навчань. Підприємницький курс відбуватиметься в рамках обласної Стратегії та Програми розвитку малого і середнього підприємництва до 2020 року, адже одним із її пріоритетних завдань є фінансування підприємницької освіти. У рамках цієї Програми Черкаська ОДА та Черкаська Агенція регіонального розвитку частково покриють вартість навчання 15 особам.

Відзначимо, програма курсу складається з 2 блоків: вступний блок/басейн та основний блок. Участь в вступному блоці/басейні – безкоштовна. Це – п’ять безкоштовних занять, на яких учасники визначають або уточнюють свою тему – бізнес-нішу, вивчають скільки можна заробити обравши правильну бізнес-нішу, продумують усі компоненти  бізнес-моделі та роблять фінансові розрахунки.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *