Підприємців Черкащини закликали зменшити споживання електроенергії у денні години

Від 25% до 50% зменшити використання електроенергії у денні години рекомендують виробникам області. Закликав скоригувати графіки використання електроенергії суб’єктами господарювання заступник очільника Черкащини Олександр Турченяк, інформує пресслужба Черкаської ОВА.

Зокрема, рекомендують зменшити споживання електроенергії на 50% із 07.00 до 10.00 та із 17.00 до 22.00. За можливості скоротити на 25% використання енергоресурсу з 10.00 до 17.00.

– Розумію, що енергетичний тероризм росії, це справжній геноцид народу України, – звернувся до підприємців заступник начальника ОВА. – Звертаюся до керівників суб’єктів господарювання, торгівлі та громадського харчування з проханням скоригувати режим використання електроенергії до моменту відновлення потенціалу енергосистеми України. За такими рішеннями безпечне життя наших громадян, діяльність об’єктів соціальної інфраструктури, аптек та лікарень, закладів освіти.

Водночас, у нічний час, із 22.00 до 07.00, підприємства можуть працювати зі звичним використанням електроенергії або ж навіть збільшити обсяги її використання, якщо це виправдано виробничим процесом. У разі виконання рекомендацій та за результатами моніторингу, суб’єктів господарювання можуть виключати з графіку аварійних відключень підприємств області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.