Підозрюваному в розбійному нападі та зґвалтуванні загрожує до 7 років ув’язнення

Смілянською місцевою прокуратурою забезпечено процесуальне керівництво та направлено до суду обвинувальний акт відносно жителя Городищини за фактом розбійного нападу та зґвалтування молодої жінки.

Установлено, що у серпні 2018 року 34-річний місцевий житель завдав потерпілій тілесні ушкодження, заволодів належними останній прикрасами, а після цього зґвалтував жертву.

Після вчинення злочину особу затримано працівниками поліції, прокурором погоджено повідомлення про підозру за ст. 187 КК України (розбій) та ст. 152 КК України (зґвалтування) та клопотання до суду про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Однак, Городищенським районним судом клопотання не задоволено та обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Таке рішення суду оскаржено прокурором, при цьому апеляція залишена без задоволення судом апеляційної інстанції.

Відмова суду в утриманні підозрюваного під вартою сприяла його ухиленню від органу досудового розслідування, що стало підставою для оголошення розшуку.

У травні поточного року місце перебування правопорушника установлено, останньому судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, прокурором затверджено обвинувальний акт, який направлено для розгляду до Городищенського районного суду.

За вчинене обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 7 років, інформують у Смілянській місцевій прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *