Підліткам нагадують про небезпеку в Інтернеті та шкідливість згубних звичок

306637853_1432441163908079_3872077760500474310_nПрацівники ювенальної превенції Черкаського районного управління поліції відвідують навчальні заклади, з метою забезпечення правового і соціального захисту дітей.

Співробітники поліції завітали до закладів професійної освіти та спільно з вихованцями обговорили проблему насильства в суспільстві, а також як протидіяти булінгу в юнацькому середовищі.

Студентам нагадали про згубну дію на організм куріння, вживання наркотичних засобів та енергетичних напоїв. Підлітків ознайомили з правовою базою та відповідальністю, що передбачена за обіг наркотичних засобів.

Крім того, поліцейські нагадали про потенційну небезпеку в мережі: кібербулінг, суїцидальні та екстремістські групи, інтернет-шахрайства.

Застерегли підлітків від розповсюдження персональних даних та фотографій і нагадали, що такою інформацією можуть скористатися шахраї.

Не менш небезпечними є Інтернет-спільноти, які пропагують насильство та суїцидальну поведінку. Поліціянти порадили підліткам негайно повідомляти дорослих про психологічні атаки зі сторони адміністраторів таких груп, адже наслідки спілкування з ними можуть бути непоправними.

По закінченню лекції студенти взяли активну участь в обговоренні актуальних тем, ставили безліч питань співробітникам поліції.

Правоохоронці закликають ніколи не замовчувати про випадки цькування у навчальному закладі чи поза ним і негайно інформувати батьків, вчителів, або телефонувати у поліцію за номером «102».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.