Підготували 8 трактористів, які вже працюють на полях Черкащини

Щороку аграрії Черкащини звертаються до служби зайнятості, щоб знайти необхідну кількість трактористів. У сезон потреба є завжди. Щоб допомогти з кваліфікованими кадрами, служба зайнятості організовує професійне навчання безробітних.

У грудні 2021 року на базі державного професійно–технічного закладу «Черкаський навчальний центр Міністерства аграрної політики та продовольства України», 8 безробітних почали вивчати: будову тракторів, сільськогосподарських машин, комплексну систему технічного обслуговування і ремонту сільськогосподарських машин, агротехнологію, правила дорожнього руху, слюсарну справу та охорону праці.

За 6,6 місяців кожен слухач курсів опанував індивідуальне водіння на колісному і гусеничному тракторах. Щоб закріпити теоретичні знання, трактористи пройшли виробниче навчання та виробничу практику на майбутніх робочих місцях.

Днями усі успішно склали державну кваліфікаційну атестацію, отримали свідоцтва про присвоєння робітничої кваліфікації державного зразка та вже розпочали роботу на полях Черкащини.

Якщо ви шукаєте роботу в Черкаській області, пропонуємо скористатися телеграм-каналом з вакансіями від місцевих роботодавців: https://t.me/cherkasyWork. Роботодавець залишає там актуальну заявку (вона проходить модерацію), а люди, які шукають роботу, зможуть зателефонувати за контактами, які залишив роботодавець.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.