Підготовка наукових кадрів на Черкащині

наукові кадриНа Черкащині у 2018 році підготовку аспірантів та докторантів здійснювали 5 вищих навчальних закладів, в яких навчалось 326 аспірантів та 22 докторанти. Із них 70% (або 244 особи) навчалося за рахунок коштів державного бюджету. Такі дані повідомили у головному управлінні статистики у Черкаській області.

Жінки нарівні з чоловіками використовують право на продовження освіти в аспірантурі та докторантурі. Так, із загальної чисельності аспірантів 47% складають жінки. Серед докторантів їх частка становить 64%.

81% аспірантів та докторантів – це молодь до 35 років.

Найбільше аспірантів проходить підготовку за галузями «Соціальні та поведінкові науки», «Педагогічні науки», «Аграрні науки та продовольство» та «Інформаційні технології». Більша частина аспірантів (82%) навчалася з відривом від виробництва.

На кінець 2018р. у наукових закладах області навчалося 2 аспіранти-іноземці. Впродовж 2018р. до аспірантури прийнято 110 осіб та випущено 116 аспірантів, до докторантури прийнято 11 осіб та випущено 18 докторантів. Із загальної кількості випущених 12% аспірантів і докторантів захистили дисертацію.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *