Підбито підсумки Спартакіади серед працівників ПАТ «Черкасиобленерго»

1526545212_33Спартакіада тривала із 16 до 18 травня на території дитячого оздоровчого комплексу “Придніпровський” Золотоніського району Черкаської області. Участь у ній взяли участь 24 команди відокремлених підрозділів Товариства, а це близько 250 працівників із усіх районів Черкащини.
Змагання відбувалися з 9 видів спорту. Стартували змагання вранці зі спортивного багатоборства. Далі кожна команда відокремленого підрозділу делегувала своїх представників до участі у інших видах спорту: гри в шахи, рибальстві, настільному тенісі, більярді. Дівчата у ході боротьби визначали, хто із них кращий у дартсі і стрільбі із пневматичної гвинтівки. Завершили день змагань естафетою, інформує прес-служба ПАТ «Черкасиобленерго».
Смілянщину представили команди – Смілянського міського та сільського РЕМ. За результатами змагань команда міського РЕМ зупинилася за крок до п’єдесталу пошани і посіла IV місце. Перемогу здобула команда Тальнівського РЕМ, ІІ місце посіли енергетики Черкаського РЕМ, ІІІ місце – у команди апарату управління.
Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.