Під загрозою ліквідації в Україні перебувають 93 школи, в тому числі 2 – на Черкащині

closeup-chained-sliding-grille-door_iВ Україні під загрозою ліквідації перебувають 93 заклади середньої освіти, що розташовані у сільській місцевості.

Про це йдеться у пояснювальній записці до законопроєкту, яким передбачено надання дозволу місцевій владі вільно використовувати майно ліквідованих шкіл для потреб місцевих громад, передає osvita.ua.

Зокрема, за даними обласних державних адміністрацій станом на 1 лютого 2021 року в Україні функціонує 8 743 закладів середньої освіти у сільській місцевості.

«Серед них, 2 558 закладів середньої освіти є «малокомплектними». Обласні державні адміністрації повідомляють про можливість ліквідації у 2021 – 2022 рр. 93 навчальних закладів середньої освіти у сільській місцевості», – зазначається у пояснювальній записці до законопроєкту.

Під загрозою ліквідації перебувають, зокрема, 2 школи на Черкащині. А також навчальні закладі  в Одеській, Хмельницькій, Миколаївській, Сумській областях.

За даними обласних державних адміністрації, впродовж найближчого часу можуть бути ліквідовані 10 шкіл в Запорізькій області, 23 заклади освіти Житомирської області, 39 шкіл і філій у Львівській області.

Станом на 5 вересня 2019 року в Україні перебувало 3 900 шкіл з наповнюваністю класів 9 і менше учнів. Майже всі з них розташовані у сільській місцевості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *