Під охороною поліції Черкащини понад 400 навчальних закладів області

Створення безпечних умов під час організації освітнього процесу, на сьогодні є основним критерієм відновлення очного навчання.

Поліція охорони Черкащини посилює заходи безпеки та контролю за правопорядком у закладах освіти.

Зокрема, заступник начальника Управління поліції охорони в Черкаській області Сергій Щербина спільно з головою Золотоніської РВА провели робочу зустріч.

Обговорили питання щодо підготовки навчальних закладів до 2023-2024 навчального року, створення безпекового освітнього середовища у закладі, забезпечення безпеки та належних умов учбового процесу – від встановлення з подальшим підключенням до пунктів центрального спостереження комплексу тривожної сигналізації з виїздом групи реагування, до встановлення стаціонарних металодетекторів, облаштування необхідних огорож та здійснення інших інфраструктурних заходів щодо організації безпеки закладів освіти.

Поліція охорони має можливість взяти під контроль всі заклади освіти області та гарантувати надійний захист дітей, викладачів та їх майна. На даний час понад 400 навчальних закладів Черкащини під захистом Управління поліції охорони в Черкаській області, інформують в Управлінніі поліції охорони в Черкаській області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.