Під головуванням депутатів міської ради відбулися засідання трьох постійних комісій

img_768121 жовтня у Будинку рад під головуванням депутатів міської ради пройшли три постійні комісії. На порядок денний комісії з питань житлово-комунального господарства виносились питання щодо внесення змін до рішень міської ради та звернення депутатів міської ради до Верховної Ради України.

На бюджетній комісії розглянули 12 питань: затвердження переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації у 2021 році; затвердження методики розрахунку орендної плати за оренду комунального майна м. Сміла; укладання договорів оренди балансоутримувачами майна та затвердження звіту про виконання бюджету Смілянської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року.

На комісії міської ради з питань земельних відносин, містобудування, екології та раціонального природокористування, розглядали містобудівні та земельні питання. Основними серед яких були: затвердження Генерального плану та Плану зонування території міста; розроблення та внесення змін до детальних планів територій; внесення змін до договорів оренди; розробка технічної документації із землеустрою та інші, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *