Під Черкасами рятували людей і лебедів

1 січня до Служби порятунку від Державної екологічної інспекції надійшла інформація про стаю лебедів, яка замерзає в Липівському заказнику на Дніпрі.
Ситуація ускладнювалася тим, що точне місцезнаходження птахів було невідоме, тож рятувальники та екологи утворивши кілька мобільних груп почали пошукові роботи на місцевості.
Шукаючи птахів рятувальники несподівано натрапили на тіло чоловіка, який лежав на кризі примерзнувши до неї.
На щастя чоловік був живий і його було терміново доставлено до берега, де його передали до рук парамедиків аварійно-рятувального загону.
Як з’ясувалося, чоловік пролежав на кризі понад добу. Ще 30 грудня перебуваючи на риболовлі, він посварився зі своїми колегами по захопленню, а під час бійки від отриманих ударів він втратив свідомість і впав. За словами чоловіка коли він прийшов до тями, то поворухнутися вже не міг, оскільки його одяг примерз до криги. Провівши понад добу на морозі, спостерігаючи як у небо злітають новорічні феєрверки він вже не розраховував на порятунок.
Згодом вдалось знайти і місце бідування лебедів, на невеликій акваторії незамерзлої води заповідника відомій у рибалок як «Чорна яма» перебували більше десятка птахів, які по осені чомусь не вирушили у вирій.
Аби дістатися до птахів, рятувальники застосували катер на повітряній подушці «Пегас». Проте коли він наблизився до лебедів ті за виключенням одного миттю здійнялися у небо. Врятовану птицю, яка за словами орнітолога виявилася хворою було передано до Черкаського зоопарку.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *