Під час травневих свят території Сміли діятимуть додаткові протиепідемічні заходи

30 квітня відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних  ситуацій. Про це інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Тут розглянули  додаткові заходи щодо недопущення поширення захворювань, спричинених коронавірусом СОVID-19.

Начальник відділу з питань цивільного захисту та оборонної роботи Юрій Лагунов повідомив про зміни, внесені постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2020 р. №313. Зокрема, доповнено перелік видів діяльності, які дозволені під час карантину, дозволяється працювати агропромисловим ринкам за умови дотримання протиепідемічних вимог до діяльності агропродовольчих ринків, встановлених головним державним санітарним лікарем України.

Члени комісії ухвалили рішення щодо вжиття необхідних додаткових заходів для відвернення загрози та забезпечення безпеки і здоров’я громадян та запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19).

Зокрема, на території міста запроваджують додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи щодо перебування громадян в громадських місцях з 00 год. 00 хв. 1 травня до 6 год. 00 хв. 4 травня 2020 року та з 00 год.00 хв. 9 травня 2020 хв. до 6 год. 00 хв. 12 травня 2020 року.

Начальник Смілянського управління Держпродспоживслужби Микола Щербаков поінформував щодо  вимог протидії поширенню коронавірусної хвороби при торгівлі харчовими продуктами на агропромислових ринках відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 27.04.2020 року №14.

Члени комісії ухвалили рішення відновити роботу агропромислових ринків на території міста Сміла з забезпеченням дотримання вимог при здійсненні торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках, відповідно до вимог Головного державного санітарного лікаря України від 27.04.2020 постанова № 14.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *