Під час перевірки легальності перевезень в області склали 66 прокотолів на порушників

83513302_171888624330031_4726976159749991990_oНа Черкащині завершилася перша декадна перевірка після послаблення карантинних обмежень нелегальних пасажирських перевізників.

Вона тривала з 10 до 18 червня та мала на меті виведення з ринку перевезень тих, хто працює без ліцензій. Про результати повідомив перший заступник очільника області Дмитро Ляшов, передає пресслужба Черкаської ОДА.

За період перевірок склали 14 адміністративних протоколів за статтею 164 КпАП України, 12 актів за порушення статті 39 про автомобільний транспорт та 1 адмінпротокол за 122 статтею Кодексу про адмінправопорушення України.

Розмір штрафів, які накладають за такі порушення, сягає від 17 до 34 тис. грн. 

– Проблема з виводом нелегалів з ринку пасажирських перевезень – нагальна, – наголосив посадовець. – Деякі АЗС втрачали до 25% пасажирів. Нині ж відзначають, що навіть після першої ґрунтовної перевірки нелегалів, пасажири частіше обирають ліцензованих перевізників. За їхніми словами, завдяки проведеній роботі, прибутки за деякими напрямками зросли від 8 до 40%. А це сплачені податки, кошти на оновлення автопарку. 

Проводити такі перевірки в області будуть і надалі. Втім план роботи оновлять. Для цього в ОДА розпочали збір пропозицій від всіх залучених сторін. Водночас всім територіальним управлінням надані доручення підготувати перелік імовірних змін до діючого законодавства, що дозволить ефективніше використовувати їхній ресурс та повноваження на проведення подібних перевірок. 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *