Під час капремонту смілянської греблі громаді завдали шкоди майже на мільйон гривень

unnamedСмілянська прокуратуроа повідомила про підозру за фактом службового підроблення, що спричинило тяжкі наслідки та зловживання службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом державним та громадським інтересам, інтересам юридичних осіб.

За даними слідства, будучи фізичною особою підприємець уклав договір на проведення технічного нагляду за виконанням робіт з капітального ремонту переливної греблі. Він залишив підписи та проставив відтиски своєї печатки на Актах приймання виконаних будівельних робіт на підставі яких підряднику було перераховано кошти.

В результаті греблю так і не відремонтували. За результатами експертиз встановлено, що об’єми виконаних робіт не відповідають зазначеним у Акті виконаних робіт та різниця між даними, зазначеними в актах приймання виконаних робіт, та фактичними обсягами виконаних робіт складає 657,29 кв.м. В результаті державним та громадським інтересам було завдано шкоди майже на 1 млн. гривень, повідомили у Смілянській окружній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *