Під час екскурсії ретро-потягом рятувальники провели розяснювальну роботу

16 та 7 серпня жителі Черкащини мали змогу безкоштовно прокатитися у 4 вагонах старовинного потягу Су251-86, який цими вихідними курсував за маршрутами, станція Т.Г. Шевченко станція Золотоноша, станція Т.Г. Шевченко станція Цвіткове.

Використовуючи зацікавленість громадян які із задоволенням зустрічали та подорожували цим напівзабутим потягом рятувальники за підтримки залізничників на кожній станції, де зупинявся ретро-потяг для “чергової фотосесії” нагадували основні правила поводження у побуті, наголошували на особливостях техногенного навантаження яке оточує людину у сучасному житті.

Аби інформація краще запам’ятовувалась, на кількох станціях пасажирам були вручені листівки та пам’ятки.

Користуючись тривалою зупинкою на деяких станціях рятувальники швидко поринули в “світ профілактики”. За короткий період часу вдалось поговорити і про “Безпеку на водних об‘єктах, і про особливості користування відкритим вогнем у природних екосистемах, і про безпеку у побуті”. Не забули рятувальники і вкрай важливу тему безпечного поводження із виявленими вибухонебезпечними предметами часів минулих війн.

Звісно, що найбільшу зацікавленість у спілкуванні із представниками ДСНС проявляли діти, які не лише охоче спілкувалися, а й ділилися історіями свого літнього відпочинку.

На згадку про зустріч фахівці “Служби порятунку” роздали громадянам пам‘ятні листівки і побажали гарного, а головне — безпечного відпочинку, повідомляє сайт Управління ДСНС України в Черкаській області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *