Під час аукціону вартість права на користування земельною ділянкою сягнула рекордної позначки

торгиУсього минулого місяця за результатами земельних торгів, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Черкаській області, передано в користування аграріям 33 ділянки загальною площею 308,6 га. У ході проведення торгів орендна плата за ці ділянки зросла до 1 млн 649 тис. грн, що в середньому – 44,5% від НГО, замість стартової ціни – 296 тис. 410 грн (8% від НГО), інформують у Головному управлінні Держегеокадастру у Черкаській області.

Зазначені кошти щорічно надходитимуть до бюджетів місцевих рад, в адмінмежах яких є ця земля. Продані ділянки розташовані в Канівському (13 ділянок),  Кам’янському (5), по 4 ділянки в Звенигородському, Монастирищенському, Шполянському районах, 2 ділянки на Смілянщині й 1 – на Чигиринщині. Землі використовуватимуть для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Довідково:

Земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Із детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися в розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *