Під час аукціону вартість прав оренди земельної ділянки на Черкащині зросла на 231% від грошової оцінки

продажУ жовтні Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області організувало земельні торги, під час яких передано в користування 22 земельні ділянки загальною площею 234,2 га. Зокрема, у Смілянському районі – 4 ділянки, а також землі у Чорнобаївському, Золотоніському,Лисянському, Чигиринському та Катеринопільському районах.

Найдорожчою стала земельна ділянка площею 20,3 га в адмінмежах Дмитрівської сільської ради Золотоніського району, оренда плата за яку зросла до 231% від нормативної грошової оцінки, це – 155,1 тис. грн при початковій ціні – 5,37 тис. грн

За результатами аукціонів, проведених минулого місяця, разом орендна плата за користування 22 ділянками становить 832,2 тис. грн, що в середньому – 40% від нормативної грошої оцінки. Стартова ціна була лише 166,4 тис. грн, або 8% від нормативної оцінки.

Усього протягом десяти місяців 2019 року на Черкащині продано права оренди 147 земельних ділянок, що розташовані на території Черкащини, загальною площею 1322,3 га, інформують у головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області. Розмір річної плати за користування цими ділянками становить 6 млн 946 тис. грн. Зазначені кошти щорічно надходитимуть до бюджетів місцевих рад, в адмінмежах яких розташовані  ділянки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *