ПФУ в Черкаській області підбив підсумки роботи за перше півріччя

unian_pensijna_reforma_ukrajina_796768Підсумки роботи органів Пенсійного фонду на Черкащині за 6 місяців цього року розглянули вчора під час засідання колегії при начальнику головного управління. Про це інформують у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Черкаській області.

Під час колегії йшлося про реалізацію в регіоні завдань Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного Фонду України на період до 2020 року щодо впровадження єдиних стандартів і технології обслуговування громадян. Акцентовано, що сервісні центри забезпечені уніфікованими інформаційними матеріалами щодо порядку одержання послуг, включаючи аудіовізуальні матеріали. У 2018 році до підрозділів обслуговування громадян області звернулось 183 115 осіб.

Протягом першого півріччя розширилася мережа пунктів обслуговування громадян на базі об’єднаних територіальних громад, комітетів самоорганізації населення області. Послуги надаються на 48 віддалених робочих місцях, із них 14 – в об’єднаних територіальних громадах та 34 – в агентських пунктах. Фахівці постійно інформують громадськість про діяльність органів Пенсійного фонду через засоби масової інформації. Наголошено, що фахівці фонду на Черкащині працюють над популяризацією надання послуг інформування шляхом надсилання СМС-повідомлень застрахованим особам про страховий стаж та сплату внесків. Наразі зареєстровано 2 168 осіб, які користуються цією послугою. Окрім того, в регіоні почав працювати сервіс із використанням QR-коду, за допомогою якого можна отримати витяг із реєстру застрахованих осіб. 

Заступники начальника головного управління поінформували, що фінансування пенсійних виплат за перше півріччя здійснено своєчасно та у строки, встановлені чинним законодавством. За I півріччя 2018 року загальні доходи головного управління становили 5 468,1 млн грн, що на 1 374,8 млн грн, або на 33,5% більше, ніж за відповідний період минулого року. Надходження власних коштів – 1 889,2 млн грн (на 27,0% або 406,4 млн грн більше, ніж за відповідний період минулого року). Загальна сума видатків на пенсійні та інші заплановані виплати склала 5 520,5 млн грн, що на 1 426,5 млн грн, або на 34,8% більше порівняно з минулим роком.

Начальник головного управління Світлана Зінник зазначила, що актуальними напрямками роботи нині є розвиток інформаційних технологій, які дадуть можливість і нашому регіону перейти на централізоване призначення та виплату пенсії на базі електронної пенсійної справи, популяризація веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України та збільшення кількості користувачів. Також розпочинається активна робота серед пенсіонерів щодо отримання електронних пенсійних посвідчень (раніше їх видавали лише внутрішньо переміщеним особам), які видає «Ощадбанк».

Прес-служба Черкаської ОДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.