Перший дзвоник у Смілянському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів

DSCN6339 (2)День Знань відзначили урочистим заходом у державному навчальному закладі «Смілянський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів». У святковій залі пролунав гучний дзвоник для першокурсників, учнів старших курсів, викладачів, майстрів виробничого навчання,  всіх працівників навчального закладу, гостей та батьків, що стали свідками цього урочистого та прекрасного дійства. Гостей урочистого зібрання привітав директор Віталій Дякон.
На свято до навчального закладу завітали почесні гості – представники центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді та постійні шефи  – підприємство «Орізон-навігація». Разом з найщирішими привітаннями передали подарунки. Присутні були також і представники підприємств та установ міста.
Під час свята  нагороджувалися кращі учні та педагогічні працівники. Вітали присутніх адміністрація, гості та батьки. Було покладено квіти до меморіальної дошки загиблим героям-випускникам, хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв – воїнів, що загинули в  АТО та  героїв Небесної Сотні.
На виконання указу Президента України та розпорядження Кабінету Міністрів  «Про відзначення 26-ї річниці Незалежності України» в навчальному закладі був проведений перший урок на тему «Європа –  цивілізаційний вибір України», організована виставка матеріалів та публікацій, інформують у Смілянському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів.

DSCN6281 (2) DSCN6286 (2) DSCN6326 (2)DSCN6297 (2)DSCN6325 (2)

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *