Першокласники попрощалися із «Букварем»

32374291_970645696446237_65848875214176256_nОсь і перегорнули учні перших класів школи №7 останню сторінку свого першого підручника «Букваря». Знання, вміння та творчі здібності вони продемонстрували на шкільному святі «Прощання з «Букварем».Наскільки складна наука опанування мудрих законів Читання та Граматики протягом навчального року зрозуміли першокласники та їх батьки, крокуючи стежками Країни Школярії під керівництвом талановитих та досвічених вчителів початкових класів Ганжі Т.М., Головченко Т.І., Третяк Л.П. 
Саме вони навчили школяриків вправно читати, декламувати, складати розповіді, грати ролі у міні-виставах. За їх підтримки учні склали та записали свої перші речення у зошитах. Скільки зусиль треба докласти, щоб зробити, як вчив Григорій Сковорода, складне легким та цікавим, першокласники не дізнаються. Вони вірять у те, що їм усе вдасться, адже з ними їх улюблені вчителі, які завжди виправлять помилку, допоможуть опанувати основами знань, підтримають завжди і в усьому. 
Свято вирувало запальними танцями, співаночками, віршуванням-забавляночками, конкурсами. На літо дітлахи отримали нові читаночки, у яких зібрано ціка
винки та веселі історії, які розважать школярів та допоможуть підготуватися до нових відкриттів у 2 класі.

Прес-центр школи №?

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *