Перший міський фестиваль до Дня боротьби зі СНІД

1 грудня, коли міжнародна спільнота відзначала як Всесвітній день боротьби зі СНІДом, в міському будинку культури відбувся І-й міський молодіжний спортивно-мистецького фестиваль-акція «Твоє життя – в твоїх руках!», організоване за ініціативи відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту. Його мета – ще раз сказати своє «НІ!» розповсюдженню такій реальній загрозі людству, як епідемія СНІДу, яка була прозвана чумою 20-го століття та забрала безліч мільйонів людських життів, показати, що життя прекрасне, що в ньому є місце дружбі і коханню, вірі й надії, спорту, мистецтву, творчому розквіту, засобам здорового способу життя! Ще раз наголосити дітям та молоді, що життя і здоров’я – то найважливіші цінності людини, які треба берегти. Символом фестивалю стала червона стрічка, яка уособлює боротьбу зі СНІДом, є символом розуміння та солідарності в цій нерівній боротьбі (цікаво, що ідея належить американському художнику Франку Муру, який сам хворів на СНІД).
У фестивалі з представленням вокальних, хореографічних, літературно-музичних номерів й тематичних флешмобів взяли участь учні шкіл №№ 1,4,6,10,11,12,16, школи №3-колегіум, природничо-математичного ліцею, гімназії ім.В.Т.Сенатора, студенти СПЕК ЧДТУ, вихованці ДЮСШ «Олімп» (гімнастика спортивна), спортивних клубів «Восток» і «Спарта» (карате), Будинку дитячої та юнацької творчості (вокал: «Коляда»; хореографія: «Шторм»; кудо та художня гімнастика), школи танцю «Соната», клубу спортивного бального танцю «ЛАДенс». У рамках фестивалю інформаційно-просвітницьку акцію «Молоді про ВІЛ/СНІД» провели учні школи №2.
Зал був переповнений, а кожен виступ супроводжувався бурхливими оплесками. Наприкінці учасники фестивалю були відмічені подяками управління освіти, молоді та спорту. Прагнемо, щоб цей міський фестиваль, який вже викликав позитивний резонанс, став традиційним, щорічним. Ми також сподіваємося, що одного разу можна буде сказати – зі СНІДом покінчено! І у цьому, безперечно, буде й внесок юних смілянських митців і спортсменів!

Наталія Маслюк
Начальник відділу молоді та спорту
управління освіти, молоді та спорту

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *