Перший квітневий тиждень видався багатий на цікаві події у Школі довіри та життєтворчості

22У міських змаганнях «Тато, мама і я – спортивна сім’я» родина учениці третього класу Валерії Тараненко виборола 2 місце. Тренування, підготовка фотогазети, презентації, створення командного іміджу – спільна робота родини та школи. Тому і вболівати за команду «Спартанці» прийшли родичі, однокласники, вчителі. Наша підтримка додала бойового духу родині, яка представляла нашу Школу довіри та життєтворчості.
А ще усі учні нашої школи взяли участь у фестивалі ранкової зарядки. Усі класи продемонстували свою фізичну підготовку, бажання бути здоровими та веселими протягом дня.
Наближається Великдень. Свято, що єднає за столом родини. На жаль, солдати, які перебувають у зоні АТО не мають змоги піти до церкви, спекти великодню паску. І тому учні школи №2 провели ще одну волонтерську акцію «Великодня паска для солдатів АТО». Зібравши кошти, актив шкільного парламенту звернулися до нашого приватного підприємця Борщ Євдокії Романівни з проханням спекти паски. А в цей час учні 7-9 класів на уроках праці створили власноруч символ свята – писанки, прикрасили свої вироби бісером та мереживом, учні 5-6 класів підготували пасхальні листівки та обереги, учні початкової школи малювали малюнки. Наступного дня волонтери самооборони смілянського майдану «СІЧ» повезли на передову 100 пасок та вітання від учнів та вчителів другої школи.
Восьмого квітня наша школа в рамках обласного проекту «Прапор доброчинності» приймала своїх колег зі спеціалізованої школи №5. Представники учнівського самоврядування п’ятої школи розповіли про свою волонтерську діяльність та урочисто передали Прапор доброчинності активу шкільного парламенту учням школи Довіри та життєтворчості.
Члени волонтерського загону «Добро-дій» розповіли своїм ровесникам про свою діяльність у напрямку підтримка воїнів Ато та допомогу переселенцям із Донецької та Луганської областей.
Прапор Доброчинності – це символ добра та милосердя, який поєднує серця усіх небайдужих людей до подій в Україні. Наш волонтерський загін «Добро-дій» завжди готовий прийти на допомогу, підтримати у скрутну хвилину.
Того ж дня учнів другої школи для передачі естафети чекали у природничому ліцеї, де члени волонтерського загону «Добро-дій» презентували свою діяльність та подарували пісню «Діти України».

Прес-центр школи №2

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *