Першість з настільного тенісу серед школярів Сміли

foto-00104 листопада 2016 року на базі Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів відбулися змагання з настільного тенісу в залік ХХІІ комплексних навчально-виховних заходів серед школярів міста Сміли. Щорічний турнір знову зібрав кращих тенісистів із 16 загальноосвітніх навчальних закладів міста та ЦППРК – 48 учасників.

В особистому заліку серед дівчат першою стала Жаркова Карина (школа №12), друге місце у Філіпової Марії (школа №1), третє місце у Карпенко Марії (школа №12).

В особистому заліку серед хлопців перше місце посів Гримовський Олексій (гімназія), друге місце у юного тенісиста Цьоми Івана (школа №11 ) та третє місце у Дяченка Віктора (ЦППРК).

За підсумками змагань у командному заліку перше місце здобула команда гімназії ім. В.Т.Сенатора, другими стали – тенісисти школи №12 та третє місце посіла команда школи №11. Всі переможці змагань були нагороджені грамотами, медалями та кубками.

Слід відмітити тренерів Моссаковський О.С. та Цьому С.Г., які підготували переможців змагань.

Від імені учасників турніру дякуємо директору ЦППРК Дякону В.М. та керівнику фізичного виховання ЦППРК Гончаренку О.І., які надали допомогу у проведенні змагань та судді Цьомі С.Г. за організацію спонсорської допомоги щодо нагородження юних спортсменів.

На обласних змаганнях у м. Умані Жаркова Карина (школа №12) виборола ІІІ призове місце (тренер БДЮТ Цьома С.Г.).