Першість ДЮСШ «Олімп» з важкої атлетики присвятили Євгену Саражі

У Смілі відбулась Першість ДЮСШ «Олімп» з важкої атлетики серед юнаків та дівчат. В змаганнях взяли участь 34 спортсмени з Олександрівки (Кіровоградська обл.), Черкас та Сміли.

Змагання відбулися завдяки Силам оборони України, які захищають нашу державу від ворога та відстоюють її свободу і незалежність та в пам’ять про героя цієї боротьби – Євгена Саражу.

Він свого часу пройшов вишкіл в секції важкої атлетики ДЮЮСШ «Олімп» у тренера Сергія Баєва.

Тож Сергій Миколайович, виступаючи на відкритті змагань зауважив, який вагомий внесок зробив Євген у розвиток спорту загалом та підтримку смілянської спортшколи зокрема. Подякував за збереження пам’яті про свого рідного брата Дмитро Саража. Він завітав на Першість і побажав юним важкоатлетам нових звершень і спортивних досягнень.

Змагання проходили серед юнаків та дівчат у трьох вікових групах: до 13, 15, 17 років. В кожній з них визначався абсолютний чемпіон за системою професора Синклера.

Серед спортсменів до 13 років переможцями стали:
І місце – Даніл Штомпіль (м.Черкаси, ДЮСШ «Вікторія»);
ІІ місце – Віталій Томенко (м.Черкаси, ДЮСШ «Вікторія»);
ІІІ місце Данило Зеленський (ДЮСШ Олександрівська ОТГ), тренер Микола Марфул.

Серед спортсменів до 15 років лідерство утримали спортсмени з Черкас, які тренуються під керівництвом відомого спортсмена, Майстра спорту України Гречкосія Сергія, який свого часу розпочав свою спортивну кар’єру у Смілі під керівництвом Заслуженого тренера України Сергія Баєва.

У віковій групі до 17 років чемпіоном став Станіслав Зінченко (м.Черкаси, ДЮСШ «Олімп»),тренер Олійник Євген;
ІІ місце – Дмитро Прокоф’єв (ДЮСШ «Олімп»,м.Сміла);
ІІІ місце – Ренат Шамсудінов (ДЮСШ «Олімп»,м.Сміла), які тренуються під керівництвом тренерів зі Сміли Нікіти Луценка та ЗТУ Сергія Баєва інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.