Перлини садово-паркового мистецтва

qPxrjWUp7E4Нарешті настали довгоочікувані теплі погожі дні! І на святкові травневі вихідні дні наш дружний 7-А клас школи №3-колегіуму отримав можливість відвідати та порівняти дві перлини садово-паркового мистецтва. Спочатку була Біла Церква та її прекрасний дендропарк. Дендрологічний парк «Олександрія» Національної академії наук України знаходиться поряд з чарівною річкою Рось. Він належить до числа найбільших парків в Україні і має територію 400 га. Парк було створено понад 200 років тому родиною великого землевласника, графа Франциска Ксаверія Браницького. Композиційною основою парку є природний лісостеповий ландшафт, утворений дубовим лісом у поєднанні з галявинами, луками та водними об’єктами. Природні пейзажі органічно поєднані з архітектурними спорудами — павільйонами, альтанками, колонадами та містками, виконаними в романтичному стилі. Колекція парку налічує близько 2500 видів, різновидностей та форм рослин. Краса і велич парку вразили нас своєю неповторністю!
У селі Буки в Київській області (не плутати з Буками в Черкаській області) розташований мальовничий ландшафтний парк. Він був заснований у 1996 році підприємцем Іваном Сусловим. Для парку він купив ділянку землі біля річки Роставиця площею 2,7 га.
Парк складається з двох частин: храмового комплексу з фонтаном і самого ландшафтного парку. Нас вразили обидві частини цього чудового комплексу, який ми щедро посівали дрібною монетою, щоб щастило у житті та, за народним повір’ям, щоб ми ще не раз повернулися у цю чудову місцину.
Сергій Мачуський,
класний керівник 7-А класу школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *