Перевтілення, змагання та перемоги: смілянські студенти стали учасниками святкування Дня міста (Фото)

DSC_7894У День Сміли колектив студентів і викладачів Смілянського коледжу харчових технологій здійснив фурор у центрі міста на бульварі Бобринського. Опівдні було розкинуто фотозону, у якій робили світлини містяни, гості та всі охочі. Серед учасників фотосесії було помічено іноземців з Франції, США, Молдови та Литви. Їх супроводжували міський голова Олексій Цибко, завідувач відділу інформаційно-аналітичної  Олександр Головченко, Почесний громадянин міста Олександр Котькало, моряки з катеру «Сміла» Чорноморського флоту.

Ще б пак: поряд з гостями стоять члени сім’ї Бобринських, яких уособлювали студенти коледжу Анна Заскалета, Юлія Приходько, Артем Трамбовецький, Іван Спірідонов, Анастасія Маляренко, Сергій Хом’яков, Дмитро Клименко. Марина Вороніна, у ролі дівчини Сміли запрошувала ознайомитися з інформацією про навчальний заклад та сфотографуватися у кріслі самого графа Володимира Бобринського!

«Граф Бобринський» Артем Трамбовецький не спасував: спілкувався з гостями англійською мовою. У розгорнутій палатці всі охочі могли отримати відомості про перспективи навчання у нашому закладі.

Увагу перехожих привернув брейн-ринг «Сміла історична», який вимагав від учасників знання історії міста, сучасності, діяльності видатних людей. Коледж сформував свою команду, але напередодні початку турніру формат гри було змінено. Так наші інтелектуали опинилися у змішаних командах разом зі школярами. Це не завадило показати їм гострий розум та кмітливість.

Завдяки тренерам, викладачам історії України Решетняку Валентину і Руденко Наталії, лідером команди-переможниці став студент Кушнір Максим (ПСК16), лідерами бронзової команди були Боркунова Ксенія (ПСК16) та Буряченко Анна (ПСК15). Добре показали себе і першокурсниці Дмітрієва Ліана і Зінченко Ірина (ВХК18). Хоча їх команди і не зайняли призових місць, але дівчата були на висоті.

Неподалік бульвару розгорталися інші дійства. Любителі фотомистецтва були буквально зачаровані роботами Шевченко Катерини, Зубкової  Анастасії, Козаченка Богдана, представленими у фойє міського Будинку культури. А на мальовничому плесі річки Тясмин у ході змагань зі спортивної греблі на байдарках і каное призові місця зайняли наші студенти: Федюшкін Вадим (ОКС18), Борисов Денис (ПСК18), Петренко Назар (КВП17).

Прес-центр СКХТ

DSC_7894 DSC_7881_0DSC_8039DSC_7795

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *