Перевізника-порушника змусили перевантажити надлишок вантажу та сплатити 51 000 грн

Під час рейдової перевірки інспектори Укртрансбезпеки Відділу державного нагляду (контролю) у Черкаській області зупинили вантажівку DAF для проходження вагового контролю.

Габаритно-ваговий контроль встановив перевищення нормативних параметрів маси транспортного засобу на 34.42%: 53.77 т при дозволеній максимальній фактичній масі 40 т. Відтак, перевізник сплатить штраф у розмірі 51 000 грн.

Порушник змушений був викликати спец.техніку і перевантажити надлишок вантажу в порожнє авто. Лише після усунення порушень транспортний засіб продовжив свій рух.

Також, на вантажовідправника, за внесення недостовірних відомостей про масу вантажу до ТТН буде накладено штраф у розмірі 51 тис. грн (ч. 4, ст. 132-2 КУпАП).

Нагадаємо, у 2023 році Кабінет міністрів України надав Укртрансбезпеці набір ефективних інструментів для захисту дорожньої інфраструктури (Постанова КМУ № 513 від 19 травня).

Укртрансбезпека отримала право:
🔹блокувати перевантажені транспортні засоби до усунення порушення.
🔹супроводжувати до 50 км. вантажівки, які мають ознаки порушення габаритно-вагових норм, до пунктів ГВК, повідомили на Facebook-сторінці Укртрансбезпеки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.