«Перевдягнули» головну ялинку Сміли

IMAG2616 (2)Після урочистого відкриття головної ялинки у Смілі вирішити зробити її більш красивішою і провели редизайн гірляндами. Нове вбрання особливо помітне, коли вмикають вогні. Внесок у те, щоб ялинка стала справжньою окрасою міста, зробив і секретар міської влади, і депутати, і активісти, й інші небайдужі сміляни, які разом зібрали кошти на нові новорічні кульки та гірлянди. Під керівництвом працівників культури комунальники в стислі терміни встановили та прикрасили ялинку.

Зміни до урочистого відкриття та днем пізніше, сміляни помітили й оцінили позитивно – і дерево пухнасте, і прикраси гарні, і результат оздоблювальних робіт хороший.

DSC_0210 (2)– Побачила ялинку і здивувалась – нічого собі, кульки гарні такі, всі в одному стилі, і кольори підібрали вдало – сині, жовті та сріблясті. Порівняно з минулими роками ялинка, набагато краща. Раніше іграшки були, саморобні, дуже різнилися, а тут така краса. Видно, що витратилися, постаралися і все, як на мене, дуже гарно – ділиться враженнями молода мама Тетяна.

– Красиво. Гарно, оцінка «відміно», – каже Галина Миколаївна.

Сміляни та гості міста, з якими ми поспілкувалися 21 грудня біля ялинки, високо оцінили результат роботи та зусиль тих, хто працював над тим, аби головна ялинка зустрічала Новий рік красунею, як кажуть, на 100%. У відділі культури пояснили, що прикрасити ялинку до відкриття так, як планувалось, не встигли. Кажуть, що коли передавали гірлянди і прикраси було дуже мало часу на те, щоб їх розвісити на ялинці. Тому зробили максимально, що встигли – повісили іграшки та основні гірлянди. Нові підключити не вистачило часу – гірлянди маленькі, блоків живлення по факту не було. Довелось за кошти відділу культури, докупляти ці блоки, розетки, перемикачі і організовувати повторно освітл

ювальні роботи. Після офіційного відкриття стало більше часу, тому за два дні все доробили. 

– Велику вдячність висловлюємо працівникам «Вод Гео», які здійснювали електричний монтаж. Це на стільки було важко, потребувало великих затрат часу, але ми разом справились, – зазначили працівники відділу культури.

Втім, не обійшлося і без прикростей. Поки тривав процес прикрашання ялинки, одну гірлянду вже хтось стягнув.

Підготувала Таїсія Соболь

Такою ялинка була на відкритті

Такою ялинка була на відкритті

Такою ялинка стала

Такою ялинка стала

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *