Перемоги юних смілян у шахових змаганнях

9З 22 до 26 березня у Черкасах відбувся фінал Чемпіонату Черкаської області з шахів серед юнаків та дівчат. Смілу представили вихованці шахового клубу «Вертикаль» Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник гуртка Анатолій Карчевський).

У віковій категорії до 8 років І місце посіла Соломія Білан, ІІ місце – Мирослава Кофанова, ІІІ  – Анна Федун, повідомили у відділі молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту.

У віковій категорії до 10 років серед дівчат Мирослава Карпань стала чемпіонкою з результатом 7 очок із 7 можливих. Настя Ховко посіла ІІІ місце, Віка Мельник – 4 місце.

Серед хлопців  чемпіоном став Денис Яненко. Юний шахіст набрав 8.5 очок із 9 можливих. Переможці та призери отримали відзнаки.