Переймали досвід грати по-новому, навчатися по-іншому

DSC00685Актуальну проблему сьогодення «Гра по-новому, навчання по-іншому» розглянули вчителі початкових класів Смілянського району на семінарі-практикумі, що відбувся у січні на базі НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3-колегіум». Зі вступним словом про досягнення навчального закладу звернулася до присутніх директор Тетяна Карло. Знайомство з навчально-виховним комплексом розпочалося екскурсією. Заступник директора з навчально-виховної роботи Наталія Жиганюк розповіла про особливості упровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти.

Учителі пілотних класів Наталія Маценко і Наталія Свір поділилися досвідом щодо проведення ранкових зустрічей, планування тематичних тижнів та тематичних днів.

Учасники семінару активно працювали у малих групах. Створювали ментальні карти до тематичного дня. Також цікаво пройшла презентація результатів роботи кожної групи. По завершенню роботи педагоги підвели підсумки і поділилися враженнями щодо організації освітнього простору в початковій школі. Колеги зі Смілянського району щиро подякували колегам за цікаву та змістовну зустріч, запропонували продовжувати співпрацю на шляху створення Нової української школи, повідомляє прес-центр школи-колегіуму №3.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *