Перехід на єдиний податок за ставкою 2% та терміни подання заяви

Процедура переходу на єдиний податок 2 відсЯк інформують черкаські податківці, для переходу на спрощену систему оподаткування за ставкою 2 відсотків доходу суб’єкт господарювання подає до контролюючого органу заяву про застосування спрощеної системи оподаткування у паперовій або електронній формі.

Суб’єкт господарювання, у разі не можливості подання заяви за місцем податкового обліку, може подати заяву у паперовій формі до будь-якого найближчого контролюючого органу.

Також суб’єкт господарювання має можливість подати заяву про застосування спрощеної системи оподаткування за ставкою 2% через Електронний кабінет.

Для новостворених зареєстрованих суб’єктів господарювання термін для подання заяви становить 10 днів з дня реєстрації. Такі суб’єкти господарювання вважатимуться платниками єдиного податку третьої групи з дня їх реєстрації.

Для діючих суб’єктів господарювання, які скористаються правом перейти на спрощену систему оподаткування за ставкою єдиного податку 2 відсотки доходу, змінено граничні терміни для подання заяви.

Суб’єкт господарювання вважається платником єдиного податку третьої групи за ставкою 2 відсотки:
– з 1 квітня 2022 року – у разі подання заяви до 1 квітня 2022 року;
– з наступного робочого дня після подання заяви − у разі подання заяви починаючи з 1 квітня 2022 року.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *