Передвиборна програма кандидата в народнідепутатиУкраїни в одномандатному виборчому окрузі № 198 КУВІТИ Юрія Васильовича

вибкуШановні виборці! Я йду на позачергові виборинароднихдепутатівУкраїни по округу №198, до якого входять міста Сміла, Кам’янка, Черкаський, Кам’янський Смілянський райони. Особливо близька мені Смілянщина, де народилися мої батьки і з якою пов’язана доля моєї родини. Прийнявши це відповідальне рішення, заявляю про бажанняіготовністьдопомагати у вирішенніскладних проблем людей, які тут живуть і трудяться.

Переконаний, що для того, щоб Україна вийшла із тяжкої політичної і економічної ситуації, до влади на зміну популістам і тим, хто вже був у Верховній Раді, повинні прийти люди, які щиро вболівають за долю нашої держави, у яких слово не розходиться з ділом.

Як і ви, я вірю в те, що Україна і наш край мають всі умови для гідного життя. Щоб наші надії на краще справдилися, потрібно на законодавчому рівні встановити порядок, який би стимулював, а не стримував позитивні зміни. Тому звертаюсь до вас за підтримкою на виборах до Верховної Ради України. Обіцяю  чесно виконувати обов’язки, які покладають на депутата совість, закон і накази виборців.

Моя передвиборча програма складається із загальнодержавних завдань і завдань розвитку регіону, забезпечення його соціально-економічного розвитку.

На загальнодержавному рівні для мене найголовніше завдання на сьогодні – зупинити ворога і повернути мир на нашу багатостраждальну землю.

Свою роботу в парламенті буду спрямовувати на першочергове  вирішення таких основних загальнодержавних проблем:

–      подолання корупції;

–      розвиток малого і середнього бізнесу;

–      удосконалення податкового кодексу, який би стимулював виробників, а не утискав їх інтереси;

–      створення нових робочих місць і підвищення заробітної плати працюючим;

–      перегляд пенсійного законодавства і збільшення соціальних виплат, передусім малозабезпеченим верствам населення;

–      розбудова сучасної армії – гаранта цілісності і недоторканності кордонів держави.

Як лікар, чия уся трудова діяльність пов’язана з охороною здоров’я, буду брати активну участь у підготовці, прийнятті і реалізації законодавчих актів щодо захисту материнства і дитинства, надання підтримки сім’ям з дітьми.

Добре знаючи сферу охорони здоров’я і маючи досвід роботи в медичних закладах, спрямовуватиму свої зусилля на те, щоб медицина в нашій державі була якісною, а лікування – доступним для всіх. Держава має забезпечувати пенсіонерів та інвалідів послугами з реабілітації та зубопротезування. Потребує збільшення фінансування спеціалізованого медичного лікування громадян, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою.

Сприятиму в проведенні реформування системи охорони здоров’я з впровадженням бюджетно-страхової медицини, яка забезпечить якісне обслуговування в лікувальних установах усіх форм власності.

Постійну увагу приділятиму розв’язанню життєво важливих проблем жителів округу. Мене, як і вас, турбує відновлення повноцінної роботи промислових підприємств Сміли і Кам’янки, налагодження аграрного виробництва та облаштування сіл, що входять до округу.

Серед конкретних справ, якими я маю намір опікуватися – капітальний ремонт очисних споруд і мережі водозабезпечення у Смілі та Кам’янці, добудова центральної районної лікарні у Червоній Слободі. Докладатиму зусиль для ремонту автошляхів, передусім тих, що з’єднують села з районними центрами; поліпшення енергозбереження (заміна вікон у школах, дошкільних установах, лікарнях, закладах культури).

Робитиму все для того, щоб в домівках моїх земляків завжди були тепло і світло, щоб люди мали роботу, своєчасно отримували заробітну плату, пенсії і субсидії, були впевнені у завтрашньому дні, майбутньому своїх дітей і внуків.

Регулярно буду вести особистий прийом громадян, уважно розглядати і вирішувати їх звернення.

Шановні виборці!

Давайте відбудовувати Україну і Черкащину разом!

 

З повагою,

Юрій Кувіта

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *