ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА кандидата у народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 198 Рудика Сергія Ярославовича

вибруОсновою мого Плану дій є Програма захисту українців ВО «Свобода» та програма патріотичних сил Черкащини.

Наше спільне завдання – побудова могутньої Української Держави, яка посяде гідне місце серед провідних країн світу і забезпечить безупинний розвиток української нації.

Для цього необхідно зробити такі кроки:

1. У короткий строк провести реформу української армії за західними стандартами. Лише сильна, сучасна і професійна армія стане гарантом зупинення путінської агресії.

2. Очистити владу від подільників Януковича та корумпованих чиновників. Це єдиний шлях подолати корупцію і забезпечити гідне життя кожному українцеві.

3. Будь-який вплив олігархів на економічні та політичні процеси в країні має бути зведено до нуля. Лише таким чином ми здатні змінити країну та забезпечити членство в ЄС.

 Безпека українців

 • Переведення української армії на професійну основу до весни
  2015 року. Переведення на ключові посади у Збройних силах бойових офіцерів, котрі показали себе патріотами та відповідальними командирами під час АТО. Скорочення кількості генералів утричі. Перевірка всього офіцерського складу на професійну придатність.
 • Невідкладне подання владою заявки на членство в НАТО. Це – єдина дієва система безпеки, яка може зупинити наступ російського агресора.
 • На законодавчому рівні гарантувати кожному учаснику АТО виділення земельної ділянки для індивідуального житлового будівництва або ведення особистого селянського господарства.
 • Призвати на ведення служби у прикордонні із зоною АТО не менше
  50 тисяч правоохоронців. Саме люди, які мають навички і досвід військової служби, а не вчорашні студенти з Черкащини мають захищати Україну.

Очищення влади

 • Провести повну люстрацію влади. Кожен представник влади – від міністра до рядового чиновника – має пройти перевірку на детекторі брехні і скласти публічні іспити на предмет профпридатності.
 • Запровадити у кримінальному законодавстві принцип – «чим вища державна посада, тим вищий рівень відповідальності за скоєний злочин».
 • Надати місцевим громадам право відкликати депутатів усіх рівнів та знімати з посад керівників місцевих правоохоронних органів. Запровадити обрання місцевих суддів громадою строком на 5 років.
 • Повністю ліквідувати ОДА і РДА. Надати місцевим громадам реальні права і можливість вільно розпоряджатися власними коштами.

 Кардинальні зміни

 • Повернути до комунальної власності підприємства електро-, газо-, тепло- і водопостачання та водовідведення.
 • На законодавчому рівні заборонити закриття шкіл, дитячих садків, ФАПіві лікарень.
 • На законодавчому рівні гарантувати кожному українцеві необхідний мінімум ліків та лікарських послуг, які держава має надавати безкоштовно.
 • На законодавчому рівні заборонити продаж землі сільськогосподарського призначення. Відповідний законопроект вже розроблено групою експертів під моїм керівництвом, обговорення якого пройшло у всіх областях України, першою з яких була саме Черкащина.
 • Запровадити спеціальний податок для українських олігархів зі східних областей, який піде на відновлення зруйнованої інфраструктури та на підтримку української армії. Саме українські олігархи, а не звичайні люди з Черкащини, Полтавщини та Вінниччини мають відновлювати країну після війни.
 • Запровадити прогресивну шкалу оподаткування за принципом «малий бізнес – малі податки, великий бізнес – великі податки».
 • Зменшити пенсійний вік до 60 років для чоловіків та 55 років для жінок. Запровадити справедливі механізми нарахування пенсій – обмежити розмір максимальної пенсії та збільшити розмір мінімальної.

  Шановні земляки!

 Мій план дій – це ті кроки, які можуть змінити на краще життя кожного з нас. Це те, чого хочуть патріоти Черкащини та всієї України.

Слава Україні!

24 вересня 2014 року                                               Рудик С.Я.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *