Передвиборча програма кандидата в народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 198 Решетняка Вадима Володимировича

решетнякШановні виборці!

Моя  передвиборча програма побудована на основі моєї громадянської позиції, яка формувалася протягом останніх років діяльності та ґрунтується  на любові до рідної землі, постійній турботі про духовне зростання і благополуччя кожного з Вас, на вирішенні невідкладних проблем соціально-економічного розвитку рідного краю, збереженні незалежності і цілісності нашої держави.

Наша країна потребує реальних змін, а не декларації намірів, які ніхто не збирається реалізовувати. Країна потребує нових, молодих політиків і державних діячів, які виведуть її на вищий рівень розвитку.

 Моя майбутня діяльність буде спрямована на:

 • Підвищення рівня життя наших громадян до європейських стандартів.
 • Встановлення пільг для підприємств продукція яких йде на експорт, задля зміцнення національної валюти, співвідношення гривні до долару повинно бути стабільним.
 • Забезпечення миру, стабільності й єдності української держави, захисту її національних інтересів. Потрібно створити умови, коли б діяли в Україні не закон сили, а сила закону. Правоохоронні та адміністративні органи мають служити людям для забезпечення правопорядку та виконання державних програм зростання економіки, а не корупційним схемам. Відновити оборонно-промисловий комплекс, забезпечити Збройні Сили і Національну гвардію сучасним озброєнням та фінансуванням не за рахунок громадян, а за державні кошти.
 • Збільшити обсяг виробництва військової техніки та обладнання, стимулювати будівництво нових заводів на Черкащині.
 • Відродження та соціально-економічний розвиток села. Важливо відчувати проблеми села, дбати про своїх реальних годувальників, захистити виробника від високого ступеня ризиків шляхом ініціювання державних цільових програм для села, які створять сприятливі економічні умови розвитку тваринництва за рахунок державних дотацій та заборони оподаткування цієї галузі з метою відродження м’ясо-молочного виробництва. Введення державних дотації на придбання техніки та худоби для сільських господарств індивідуального та фермерського типів. Малі та середні сільгоспвиробники зможуть отримати пільгові кредити до 3 % річних. Перетворити Україну у всесвітній центр вирощування  екологічно чистої сільськогосподарської продукції та її переробки.
 • Залучення кваліфікованих, національно свідомих кадрів в усіх сферах виробництва. Потрібно провести антикорупційну люстрацію судових, правоохоронних, податкових і митних органів, встановити громадсько-публічний контроль за призначенням всіх чиновників законодавчої та виконавчої влади.
 • Ініціювання  перегляду невдалих реформ: пенсійної та охорони здоров’я. А саме: встановлення пенсійного віку для жінок – 55 років, для чоловіків – 60 років.
 • Переглянути та відновити  всі важливі соціальні виплати, пільги та субсидії передбачені Конституцією України.
 • Зменшити тарифи на пасажирські перевезення за рахунок надання перевізникам безакцизного та неоподаткованого палива на прикладі передового європейського досвіду щодо сільгоспвиробників.
 • Відновити, реконструювати нафтопереробні заводи та ввести на них державну монополію, що дасть можливість зменшити вартість палива вдвічі.
 • Всі родовища нафти та газу повернути у державну власність та ввести жорсткий контроль за їх видобутком.
 • Український народ має право споживати власний газ за собівартістю.

Моє  завдання як народного обранця 198 виборчого округу – шляхом поєднання наявного ресурсного, трудового та кадрового потенціалу Черкащини, досягти сталого економічного зростання регіону, забезпечити високі показники соціального захисту людей, створити умови для реалізації конституційних прав і свобод громадян, сприяти будівництву та ремонту доріг, мостів, водогонів, дитячих садків, шкіл, фельдшерсько-акушерських пунктів, сміттєпереробних заводів.

Сайт ЦВК

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *