Перед судом постануть керівники організацій, які завдали збитків державі на понад 220 тис. грн шляхом незаконного продажу держмайна

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно керівників приватних організацій міста Черкаси, які сприяли заволодінню нерухомим державним майном шляхом зловживання своїм службовим становищем, використавши підроблені офіційні документи.

За даними слідства, один з чоловіків, обіймаючи посаду керівника обласної громадської організації, будучи службовою особою, на виконання злочинної домовленості з іншим – директором приватного підприємства, сприяв йому у незаконному заволодінні державним майном, адміністративною будівлею у м. Черкаси, шляхом підробки документів про її відчуження.

Своїми діями зловмисники спричинили збитки державі в особі Фонду Державного майна України на суму понад 220 тис. грн на момент відчуження.

Довідково: санкція ч. 3 ст. 191 КК України передбачає покарання у виді обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Санкція ч. 4 ст. 358 КК України передбачає покарання у виді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

Санкція ч. 1 ст. 366 КК України передбачає покарання у виді штрафу від двох тисяч до чотирьох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.