Перед судом постануть двоє посадовців одного з черкаських державних навчальних закладів

За процесуального керівництва Черкаської прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох жителів м. Черкаси, яким інкриміновано зловживання службовим становищем, в результаті чого завдано матеріальних збитків навчальному закладу.

Слідством встановлено, що директор одного з державних навчальних закладів Черкас організував злочинну групу, з метою використання необлікованих готівкових коштів навчального закладу.

Під його керівництвом підлеглі працівники упродовж 2019-2023 років одержували від здобувачів освіти кошти як благодійні внески та спонсорську допомогу.

Потім одержані від студентів кошти, поза офіційним обліком, витрачали на різні потреби, у тому числі на особисті.

Таким чином, зловживаючи службовим становищем, посадові особи спричинили матеріальних збитків державному навчальному закладу на загальну суму понад 360 тисяч гривень.

У разі доведення вини членам злочинної групи загрожує позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, інформують в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.